🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Kľúč k dobrému nočnému spánku? Pánske pohodlné pyžamo!


Všetci vieme, že dobrý spánok nie je ľahkou záležitosťou. Dôležitosť kvalitného spánku však netreba podceňovať, dostatok hodín spánku zlepšuje zdravie a imunitu, bojuje proti priberaniu a zvyšuje kreativitu a dokonca aj produktivitu. Vedeli ste, že pohodlná pánska nočná bielizeň môže byť v skutočnosti to pravé, čo vám pomôže pospať si celých 8 hodín? Okrem toho, že vám poctivé oblečenie na spanie umožní cítiť sa pohodlne a uvoľniť sa, môže vám pomôcť regulovať teplotu vášho tela a zaistiť vám dokonalý spánok. Koniec koncov, ak sa chystáte stráviť (ideálne) tretinu dňa v posteli, môžete sa zriecť nudných boxeriek a radšej sa na túto príležitosť náležite obliecť!

Naše flísové pyžamo na zimu
Krátke pyžamo na leto
Flanelové pyžamo na chatu

Od bavlneného pyžama až po pyžamové súpravy z mäkkého flísu

Materiál hrá veľkú rolu pri výbere vášho pyžama. Príliš teplo alebo, možno ešte horšie, príliš chladno môže skutočne ovplyvniť kvalitu vášho spánku. Aj keď si mnohí muži na spánok vyberajú spodnú bielizeň, nič sa nevyrovná pohodlnému pyžamu, keď sa počasie ochladí. Bavlnené pyžamá sú absolútnym víťazom, pretože ich ľahká tkanina je priedušná a umožňuje absorpciu potu. Prehriatie uprostred noci môže výrazne narušiť váš spánok, no výber pánskeho bavlneného pyžama by vám mal pomôcť vyhnúť sa takémuto krutému prebudeniu. Šatník s nočnou bielizňou každého muža vyžaduje kvalitnú bavlnenú dvojdielnu súpravu a, našťastie pre vás, tieto pyžamá sú v našom internetovom obchode dostupné vo všetkých možných farbách a štýloch, čo znamená, že určite nájdete aspoň jednu súpravu, ktorú budete úplne zbožňovať. Našimi obľúbenými favoritmi na jeseň sú pyžamové súpravy s krátkymi rukávmi, ktoré sú dostupné v decentných, jednofarebných prevedeniach alebo s klasickými pruhmi.

Rozmanitosť štýlov a originálne potlače 

Oblečenie na spanie sa dostalo do úzadia a tradičné kárované pyžamo sa opäť dostáva do popredia. Podobne aj klasické pyžamové košele s dlhými rukávmi na gombíky, golierom a lemovanými detailmi kladú dôraz na elegantné a neformálne oblečenie na prácu z domu. Ako už bolo povedané, každý muž má vo svojej skrini miesto na pár pyžám, ktoré majú modernejší charakter. Vrchné diely pyžám a tričká so zábavným a odvážnym dizajnom potlače sú skvelým spôsobom, ako okoreniť váš uvoľnený vzhľad a vniesť doň trochu originality. A zatiaľ čo sa dá vaše oblečenie na spanie považovať za domáce oblečenie, platí to aj naopak.

Pánske tepláky môžete použiť ako super pohodlné pyžamo a mäkká, teplá mikina s kapucňou nikomu neublíži! Ak chcete zdokonaliť svoj vzhľad, prihoďte do tejto kombinácie niekoľko nazúvacích papúč z imitácie semišu. Verte nám, pánske papuče sú tou pravou čerešničkou, pokiaľ ide o štýlové domáce oblečenie. A ak budete vyzerať a cítiť sa dobre vo svojom domácom oblečení a pyžame, budete mať o jednu starosť menej, keď si v noci zaboríte hlavu do vankúša!

Nastokovacie papuče, skvelé k pyžamu
Papuče zateplené ovčím baránkom
Kárované papuče, s ktorými zaujmete

Pánske pyžamo v závislosti od ročného obdobia

Keď však príde zima, nič neprekoná tradičné kárované modely. A nezabudnite, nižšie teploty si vyžadujú hrubšie materiály a vrchné diely s dlhými rukávmi, aby ste udržali zimný chlad na uzde. Práve v tomto prípade vyhrávajú na celej čiare flanelové a flísové pyžamá. Týmito izolujúcimi a super mäkkými materiálmi sa necháte unášať, skôr ako sa nazdáte. Samozrejme, nezabudnite do rovnice prihodiť aj masku na oči na spanie – tak pokryjete základ pre kvalitný a hlboký spánok!

Široký výber krátkych aj dlhých strihov

Pri túžbe po dobrom spánku je strih vášho pyžama ďalšou vecou, ktorú sa oplatí vziať do úvahy. Je samozrejmé, že teplejšie počasie si vyžaduje súpravy, ktoré sa skladajú z šortiek a trička, zatiaľ čo vaším prirodzeným reflexom, keď čelíte chladnejším podmienkam, by malo byť obliecť si pyžamové nohavice s dĺžkou po zem a horný diel s dlhými rukávmi. Ako už bolo povedané, prvé z nich sú ideálne, ak ste v posteli náchylní na prehriatie sa alebo ak je neobmedzená sloboda pohybu práve to, čo vám pomôže vyhnúť sa hodinám nepríjemného prehadzovania sa a prevaľovania sa. Nech už si vyberiete akýkoľvek typ pyžama, uistite sa, že je voľné a neobmedzuje vás, pretože práve také vám poskytne maximálny komfort. Pyžamové vrchné diely s výstrihom do V alebo goliere s gombíkmi, ktoré možno nechať otvorené, sú skvelým spôsobom, ako sa vyhnúť zovretiu krku. Rovnako tak by sa nemali podceňovať elastické pásy s nastaviteľnou šnúrkou, všetky spodné diely pyžám, ktoré disponujú touto flexibilnou funkciou, vám určite perfektne sadnú bez omínania!
Bez obáv stave aj na pyžamo s potlačou

Vyberte si to správne pyžamo a oddychujte vo veľkom štýle

Pyžamo, v ktorom môžete pohodlne leňošiť

Keďže hranica medzi oblečením na spanie a pohodlným domácim oblečením sa čoraz viac stráca a keďže práca z domu sa stáva čoraz bežnejšou, význam každodenných „základných vecí v šatníku“ získava úplne nový rozmer, investícia do pár kusov exkluzívneho oblečenia na spanie sa ešte nikdy tak neoplatila! Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, je čas zabiť dve muchy jednou ranou a dopriať si pyžamá, v ktorých môžete jesť, spať, pracovať dookola v absolútnom štýle.

Preskúmajte náš široký sortiment ešte dnes a nájdite štýly, ktoré vás určite nesklamú, a to za výhodné ceny, ktoré vás v noci nebudú budiť! A keďže môže pyžamo ovplyvniť váš dobrý spánok, naozaj neexistuje výhovorka, prečo doň neinvestovať... Tak na čo ešte čakáte? Pripraviť sa, pozor, nakupovať... a spať!

Inšpirujte sa 


Prečítajte si aj naše ďalšie články

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!