🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Vianočné kutilstvo DIY: stojan na šperky

Ak aj vaša manželka rada ladí šperky k oblečeniu, určite má dom plný náhrdelníkov, náramkov, náušníc a prsteňov... Aby si v nich udržala poriadok, je dôležité ich uložiť tak, aby sa nezamotali. Tento jednoduchý a funkčný držiak na šperky jej umožní zavesiť všetky šperky, čo uľahčí ich výber, pretože ich manželka uvidí na prvý pohľad! Stojan je veľmi ľahký na výrobu a jeho rozmery si môžete prispôsobiť. Na Vianoce alebo Deň žien je tento darček ideálny, keď chcete urobiť radosť svojej manželke, sestre alebo mame!Čo potrebujete na stojan na šperky s rozmermi - výška: 33 cm, šírka: 32 cm:

- 1 drevený hranol 4 x 4 x 40 cm
- 1 m ohybnej pevnej tyče
- vŕtačku
- vrtáky do dreva
- rukavice
- lak na drevo
- štetec
- meter
- pravítko s ryskou
- ceruzku
- fixku
- šmirgľový papier

Ako vyrobiť stojan na šperky v 9 krokoch

Pozrite si naše video a pozrite si všetky kroky na výrobu stojana na šperky, ktorý môžete darovať svojej manželke, mame alebo sestre pod stromček.

2 tipy predtým, ako začnete:


Aby držiak na šperky vyzeral elegantnejšie, je dôležitý výber materiálov. V prípade dreveného držiaka zvážte napríklad dub. Okrem toho, že je odolný a má prirodzene dlhú životnosť, aj skvele vyzerá.

V prípade tyčky je dobrou voľbou mosadz: je vyrobená z medi a zinku, dá sa bez väčších ťažkostí ohýbať, a pritom je dostatočne pevná, aby udržala váhu šperkov. Jej pekná žltá farba, ktorá dokonale imituje zlato, z nej robí vysoko cenený a oceňovaný ozdobný kov.

Ďalšie vianočné inšpirácie

    Vyberte si veľkosť