🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske kapsáče

(36 produkty/produktov)

Pánske rifle a chino nohavice sú síce univerzálne nohavice na bežné nosenie, no aj kapsáče, tzv. cargo nohavice sa tešia veľkej obľube. A to práve vďaka ich neuveriteľnej praktickosti! Zobraziť viac Pánske kapsáče.

24 zobrazených produktov z 36

Prečítať si viac

Pôvod a prednosti kapsáčov

Rovnako ako celý rad ďalších pánskych kúskov, aj kapsáče sú pánskymi nohavicami s vojenským rodokmeňom. Maskáčové kapsáče, ktoré boli pôvodne súčasťou cvičnej uniformy, dnes predstavujú ikonický kúsok, ktorý sa pre svoj chlapský štýl teší neutíchajúcej obľube. Väčšina dnešných kapsáčov má ale ďaleko neutrálnejší vzhľad, a preto našli využitie nielen na dovolenke, počas voľnočasových aktivít či na výletoch, ale úspešne prenikli aj do mestskej módy. Ich hlavnou prednosťou, za čo vďačia svojej popularite, sú bočné cargo vrecká na stehnách s chlopňami na suchý zips, gombík či cvok. Týmto vreckám sa hovorí cargo, práve vďaka ich praktickému objemu, zmestí sa do nich všetko, čo muž na cestách potrebuje! Patrí sa podotknúť, že kapsáče sú naozaj praktické, čo muži oceňujú hlavne v lete, kedy sa nenosia bundy (a teda nie sú k dispozícii žiadne vrecká, do ktorých je možné uložiť osobné veci). Do veľkých vreciek na stehnách sa pohodlne zmestia osobné doklady, kľúče aj mobil bez toho, aby hrozilo riziko ich straty alebo odcudzenia. Jednoducho v skratke, kapsáčové nohavice sú ako stvorené pre mužov, ktorí chcú mať pri chôdzi voľné ruky, alebo si do ich vreciek uložiť niečo dôležité.

Farbe a vyhotoveniu pánskych kapsáčov sa medze nekladú

Aj keď kaki kapsáče predstavujú, rovnako ako ich hnedý či béžový variant, úplnú klasiku, súčasná móda ponúka aj modely vo farbách, ktoré sa rozhodne nepodriaďujú diktátu armádneho štýlu. V našom e-shope preto nájdete sivé, tmavomodré či čierne pánske kapsáčové nohavice, a dokonca aj biele nohavice cargo na leto. Z hľadiska vyhotovenia sa aj kapsáčové nohavice podriaďujú módnym trendom. Na našich stránkach nájdete predovšetkým kapsáče rovného strihu regular, čo je úplná klasika zaručujúca jedinečné pohodlie, aj keď iné e-shopy ponúkajú aj pánske kapsáče priliehavého strihu typu slim alebo skinny. Súčasné kapsáče sa totiž v mnohých bodoch blížia k rifliam alebo klasickým plátenným či menčestrovým nohaviciam. Preto je možné ich nosiť ako s ležérnou pánskou košeľou, tak s farebnou polokošeľou alebo v kombinácii s bielym tričkom. A tým to zďaleka nekončí! Kapsáčové nohavice sa líšia takisto vo vyhotovení dĺžky a materiálu. K najbežnejším materiálom patrí už spomenutý maskáč, ale ani rifľovina neostala bokom. Tento druh nohavíc sa potom šije od veľkostí „až po zem“, kde je nutné nohavice vyhrnúť alebo zasunúť do topánok, cez trojštvrťové nohavice až po skoro klasické kraťasy. Vďaka tomu sú vhodné aj ako pracovné oblečenie, voľnočasové aktivity, aj aktívny životný štýl. S ich kúpou rozhodne neváhajte už aj kvôli tomu, že v našom e-shope nájdete pánske kapsáče za rozumnú cenu všetkých veľkostí, a to až do veľkosti 5XL.

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!