🚚 DOPRAVA ZDARMA pre internetové objednávky (nevzťahuje sa na Facebook) nad 39 € bez promo kódu! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní! 


Menčestrové nohavice

12 Produkty/produktov

Hoci sa rifle, ako aj chino nohavice nosia po celý rok, niektoré nohavice majú sezónnejší charakter. Platí to aj pre pánske kapsáčové „cargo“ nohavice a nohavice s elastickým pásom v ležérnej verzii, ktoré sa vo veľkom nosia na jar a v lete. Zároveň to platí pre pánske menčestrové nohavice, ktoré sa každý rok objavia v jesenných a zimných kolekciách. Zobraziť viac

12 zobrazených produktov z 12

Aké menčestrové nohavice si vybrať tento rok?

Menčestrové nohavice sú opäť v móde! Menčester, vynikajúca pevná a teplá tkanina, prešiel svojím vývojom, aby bol pohodlnejší a mäkší. Odporúčame vám preto strečové menčestrové nohavice, ktoré obsahujú trochu elastanu, ktoré niekedy nazývame pánske elastické menčestrové nohavice. Ďalšou inováciou v otázke pohodlia sú pánske menčestrové nohavice s elastickým alebo nastaviteľným pásom. Najčastejšie je pás z dôvodov diskrétnosti elastický iba na bokoch. Môžete si ich teda bez obáv obliecť, tento doplnok, hoci je tam, zostáva neviditeľný.

Ako sa nosia pánske menčestrové nohavice?

Pánske menčestrové nohavice nie sú z hľadiska nosenia o nič zložitejšie ako rifle či chino nohavice. Často sa dokonca šijú v rovnakých strihoch. Nájdete veľa pánskych menčestrových nohavíc v rovnom strihu, s 5 vreckami, niekedy dokonca s kapsáčovými vreckami. V zime sa menčestrové nohavice dokonale hodia k roláku, svetru s osmičkovým alebo žakárovým vzorom. Na jeseň vyzerajú dokonale s mäkkou flanelovou košeľou, či už jednofarebnou alebo károvanou. Pokiaľ ide o farbu, tak ako všetky nohavice, aj tie menčestrové sa volia často v neutrálnych tónoch, ktoré sa ľahko kombinujú. Preto patria čierne, sivé alebo béžové pánske menčestrové nohavice medzi najobľúbenejšie. Hnedé menčestrové nohavice sú tiež veľkou klasikou. Avšak menčestrové nohavice fľaškovozelenej alebo modrej farby sú tiež vyhľadávané. Nájdete tu pánske menčestrové nohavice za výhodné ceny podľa svojich predstáv a na všetky postavy. Atlas For Men oblieka všetkých mužov od veľkosti 44 a ponúka pánske menčestrové nohavice až do veľkosti 66.

Filtre

(0)

Triediť a zobraziť

(0)

Rozpočet


Veľkosť

(0)

Farba

(0)

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!