🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske nohavice s elastickým pásom

(87 produktov)

Milujete pánske nohavice, rifle a zároveň uprednostňujete pohodlné oblečenie? Potom sú nohavice s elastickým pásom pre vás to pravé! Že sa tieto dva varianty vzájomne vylučujú? Ale kdeže... Zobraziť viac Pánske nohavice s elastickým pásom.

24 zobrazených produktov z 87

Prečítať si viac

Rifľová klasika s elastickým pásom ako nenápadnou vychytávkou

Zháňate model, ktorý má všetko, čo patrí k správnym pánskym rifliam, a pritom ponúka nezanedbateľné plus v podobe jedinečného pohodlia pri nosení? Potom stavte na pánske strečové rifle s prímesou elastanu alebo zvoľte model s pásom nabraným po stranách do gumy. Takto vyhotovený pás je úplne diskrétny, obzvlášť pokiaľ džínsy doplníte opaskom, a pritom umožní, aby rifle v páse neškrtili. Kráľovsky ste sa prejedli? Máte mierne výkyvy hmotnosti? Nevadí. Vďaka týmto nohaviciam dáte zbohom večerom, kedy ste mali pocit, že ste akosi vyrástli z príliš tesných nohavíc. Okrem toho nebudete musieť kupovať nové rifle zakaždým, keď trochu priberiete a budete mať v páse o 2 alebo 3 cm viac.

Voľnočasové pohodlné elastické pánske nohavice

Potrebujete voľnočasové nohavice na dovolenku či pre chvíle odpočinku pri rodinnom krbe? Potom sa zoznámte s našou ponukou pánskych voľnočasových nohavíc. Aby boli pohodlnejšie, sú vyhotovené s elastickým pásom po celom obvode a praktickým sťahovaním na šnúrku. Ak si zaobstaráte tento variant pánskych nohavíc s plne elastickým pásom, ktorých nosenie je skutočným pôžitkom, budete mať záruku úplnej voľnosti pohybu, ktorá je často obávaným problémom pri klasických nohavicich. Pánske nohavice s pásom nabraným po stranách do gumy využijete na bežné nosenie, zatiaľ čo nohavice s elastickým pásom po celom obvode využijete vo chvíľach odpočinku. Oba typy nohavíc s elastickým pásom pochopiteľne ponúkame v celom rade farebných variantov. Chceli by ste čierne, sivé, tmavomodré alebo svetlomodré nohavice? V našom e-shope takisto nájdete pánske klasické nohavice rovného strihu regular a ďalšie typy pánskych nohavíc na zimu aj leto, menčestrové či plátenné nohavice typu chinos. Našu ponuku oblečenia a doplnkov na Atlas For Men vrátane ponuky nadmerných veľkostí priebežne aktualizujeme, preto náš web navštevujte pravidelne, aby vám nič neušlo!

    Vyberte si veľkosť