🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske nohavice strihu chino

(31 produktov)

Pánske nohavice chino ponúkajú univerzálnosť, ale čo to chino nohavice vlastne sú? A ako sa nosia? Zobraziť viac Pánske nohavice strihu chino.

24 zobrazených produktov z 31

Prečítať si viac

Čo sú pánske chino nohavice

Tak ako mnoho iných nohavíc, aj chino nohavice majú vojenský pôvod. Pôvodne boli vytvorené pre britské koloniálne jednotky v Indii. Nohavice chino ušité zo svetlej tkaniny pieskovej farby následne prevzali americkí vojaci, neskôr si ich osvojili americkí študenti a v 80. rokoch minulého storočia ich nosili všetci. Okrem veľmi ľahkej letnej tkaniny sú teraz dostupné aj v zimnej verzii z hrubšej tkaniny. Čím sa však odlišujú chino nohavice od pánskych riflí alebo pánskych nohavíc z klasickej tkaniny? V skutočnosti takmer ničím! Pokiaľ ide o strih, existujú pánske chino slim, tak isto ako pánske rifle slim, ale rovnako pánske chino regular, či dokonca pánske chino skinny. U nás nájdete práve pánske chino nohavice regular, teda chino s rovným strihom. 

Čo sa týka samotného strihu, hlavný rozdiel je vo vreckách. Pánske chino totiž majú 3 vrecká: 2 šikmé vrecká vpredu a 1 výpustkové vrecko vzadu (narozdiel od 2 klasických našívaných vreciek na nohaviciach či rifliach). 

Pánske chino: bezkonkurenčná rozmanitosť farieb

Pri pánskych chino je farebná škála takmer nekonečná! Medzi najobľúbenejšie samozrejme patria základné pánske klasické béžové chino a sivé chino nohavice, ktoré sa dobre kombinujú, prípadne čierne či kaki chinos. V lete sa veľkému úspechu tešia biele chino nohavice. Pánske chino nohavice však bez problémov zvládnu aj odvážnejšie odtiene! Takže môžete nájsť chino bordové, ale aj chino červené, námornícke modré, prípadne kráľovské modré... zelené, tehlové alebo horčicové modely. Existuje množstvo odtieňov na každé ročné obdobie. Napokon, pánske chino nohavice sa hodia ku každému ležérnemu šik a uvoľnenému štýlu. Rovnako ako rifle, môžu sa nosiť prakticky ku všetkému: ku košelipolokošeli a mokasínam… k tričku a teniskám… k mikine, hrubému svetru a čižmám… spolu s parkouvetrovkou alebo kabátom! Vyskúšajte ich! Doprajte si bez čakania pánske chino nohavice za dobrú cenu.

    Vyberte si veľkosť