Pánske bundy v leteckom štýle

(23 produktov)

Ako mnohé pánske oblečenie, aj letecká bunda má pôvod v armáde. S postupom času sa pôvodný model vyvinul a ponúka množstvo variácií v oblasti strihu, detailov a použitých materiálov... U nás ich máme niekoľko a za zlacnené ceny! Zobraziť viac Pánske bundy v leteckom štýle.

23 zobrazených produktov z 23

Prečítať si viac

Od prvej pánskej koženej leteckej bundy až po model s obráteným baránkom

Prvou pánskou bundou určenou pre vojakov amerického letectva bola pánska letecká bunda z extra hrubej kože podšitá bavlnou. Táto takzvaná bunda, typu A1 z roku 1927, sa zapína na gombíky a sťahuje sa rebrovaným úpletom na golieri, manžetách a spodnom leme. Táto bunda po rokoch ustúpila iným modelom, ako je A2, t.j. pánska kožená bunda na zips s 2 vreckami s chlopňou a následne typu B3 s obráteným baránkom a veľkým kožušinovým golierom so zapínaním na dve pútka. Práve tento model s dobrodružným duchom inšpiroval štylistov Atlas For Men, ktorí vypracovali mimoriadne hrejivú, pohodlnú a predovšetkým oveľa dostupnejšiu bundu.

Pánska bunda leteckého štýlu Atlas For Men: finančne dostupné modely

Bundy leteckého štýlu, ktoré u nás objavíte, sú štýlové a mimoriadne pohodlné pánske prechodné bundy. S týmito bundami vyrobenými z mäkkého semišu podšitého imitáciou kožušiny budete ako v teplej bavlnke a zároveň získate vzhľad skutočného dobrodruha. Väčšina našich búnd je k dispozícii v prírodných odtieňoch, sivohnedej či hnedej, no nájdete aj čierne pánske letecké bundy. Pokiaľ ide o strih, všetky bundy sa zapínajú na zips a majú zateplený kožušinový golier. Všetky majú v spodnej časti aspoň 2 vrecká a niektoré navyše aj 2 vrecká na hrudi. Pokiaľ ide o detaily, špecifiká sa líšia v závislosti od modelu. Niektoré sú zvýraznené kontrastným lemom, iné sa sťahujú pomocou upínacích remienkov na golieri a v spodnej časti. Všetky tieto pánske letecké bundy za výhodné ceny však majú spoločného dobrodružného ducha. Nezabudnite, že na našich stránkach nájdete aj mnoho ďalších pánskych búnd: o niečo športovejšie pánske športové vetrovky, mestkejšie pánske bundy v safari štýle či dokonca aj rifľové bundy.

    Vyberte si veľkosť