🚚 DOPRAVA ZDARMA pre internetové objednávky (nevzťahuje sa na Facebook) nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní! 

Pánske vetrovky

(17 produkty/produktov)

Či už sa radi prechádzate v lese alebo pri vode, chodíte v lete na túry, alebo si chodíte každú nedeľu zabehať, mať pánsku vetrovku je nevyhnutné! Tento typ pánskej prechodnej bundy je neodmysliteľný pre všetkých, ktorí trávia čas vonku. Zobraziť viac Pánske vetrovky.

17 zobrazených produktov z 17

Prečítať si viac

Aké výhody má pánska vetrovka?

Pánske vetrovky sú ľahký typ odevu, ktorý nie je určený na zahriatie. Nikdy nenahradia prechodnú bundu ani pánsku flísovú mikinu! Naopak, ako napovedá ich názov, ich hlavnou funkciou je blokovať vietor a robia to účinne, podobne ako softshellové bundy. Navyše, väčšina našich modelov je ušitá z vodoodpudivého mikrovlákna, ktoré necháva vodu skĺznuť po povrchu a dobre chráni pred miernym dažďom. Aj napriek tomu sú niektoré naše jesenno-zimné modely podšité teplým flísom alebo mikroflísom, a tak môžu čiastočne plniť funkciu pánskej vetrovky na zimu.

Pánska vetrovka na leto alebo na jseň: aký je medzi nimi rozdiel?

Ako zistíte na našej stránke, všetky naše pánske vetrovky majú vrecká a zapínanie na zips. Mnohé majú kapucňu pod golierom, ktorá sa hodí v prípade dažďa. Pokiaľ ide o strih, pánske vetrovky sú najčastejšie zakončené manžetami s gumičkou alebo pútkom na suchý zips. Niekedy sú nastaviteľné v spodnej časti pomocou šnúrky s olivkou. Detail, ktorý oceníte v prechodnom období, keď je chladno. Nakoniec, ich podšívka sa líši v závislosti od ročného obdobia. Na jeseň si zvoľte podšitú pánsku vetrovku s mikroflísovým vnútrom, na jar alebo leto si vyberte model podšitý džersejovou látkou alebo priedušnou sieťovinou. V našom výbere búnd nájdete pánske semišové bundy, rifľové bundy alebo bundy v leteckom či safari štýle.

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!