🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske semišové bundy

(27 produkty/produktov)

Bunda z imitáciesemišu je skutočne nevyhnutným doplnkom každého šatníka,  je si len potrebné vybrať ten správny štýl... Zobraziť viac Pánske semišové bundy .

24 zobrazených produktov z 27

Prečítať si viac

Elegantná, odolná... bunda z imitácie semišu, ktorá má ďaleko od bežných pánskych kabátov

Rozhodujete sa túto jeseň medzi ľahšou bundou a zimnou parkou? Vyskúšajte niektorú z našich búnd z imitácie semišu! Sú dostatočne ľahké na to, aby ste si ich mohli prehodiť cez tričko, ale zároveň dostatočne teplé na to, aby vás ochránili, keď sa ochladí.


 

Bunda pre motorkárov, v pilotskom štýle alebo bomber bunda?

Výber bundy z imitácie semišu neznamená obetovať štýl. Máme niečo pre každého, od štýlových modelov bomber búnd až po odolné pánske motorkárske bundy. Môžete si dokonca vybrať jednu z našich vynikajúcich leteckých búnd s dvoma priestrannými vreckami na prednej strane a nastaviteľnými manžetami pre maximálne pohodlie. Samozrejme, nejde o bundy na telo ani o prešívané bundy, takže nečakajte nič príliš pestré a farebné. Máme pre vás elegantný, ale prísne tradičný výber: od prírodnej hnedej a hnedej až po sivú, uhľovú a čiernu. Pozitívum? Ľahko ich skombinujete s čímkoľvek, od obyčajnej bielej košele až po sveter. Výber je len na vás!

 

Dokonalá pánska bunda, ktorá vás udrží v teple

Vybrali ste si svoj štýl a farbu, ale ako chcete, aby vás bunda zahriala? Hľadáte niečo, čo si môžete hodiť na seba, keď sa objaví prvý jesenný chlad, alebo potrebujete niečo hrubšie, teplejšie a robustnejšie na drsnejšie zimné počasie? Ak potrebujete len bundu v štýle vetrovky, vyberte si dizajn s čo najtenšou podšívkou; na poriadne mrazy však budete chcieť teplú flísovú podšívku alebo dokonca aj mimoriadne teplú podšívku z imitácie ovčieho rúna. A nezabudnite, že ak vás čakajú teploty hlboko pod nulou, máme pre vás aj kompletný sortiment pánskych zimných búnd. Navyše sa postaráme o mužov všetkých veľkostí, pričom naše výrobky sú dostupné vo veľkostiach od M do 5XL.

    Vyberte si veľkosť