🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske softshellové bundy

(13 produkty/produktov)

Softshellová bunda, ktorá sa objavila začiatkom 21. storočia, bola pôvodne určená pre turistov, alpinistov a všeobecne športovcov, ktorí sa venovali športom na čerstvom vzduchu. Dnes láka na svoje výhody širokú verejnosť, keďže je vhodná na akékoľvek aktivity na čerstvom vzduchu. Zobraziť viac Pánske softshellové bundy.

13 zobrazených produktov z 13

Prečítať si viac

Hlavné výhody pánskej softshellovej bundy

Pánska softshellová bunda je všeobecne vetrovka, ktorá je mäkká (zaručuje veľkú voľnosť pohybu), priedušná (umožňuje odvádzanie potu) a vodoodpudivá (je odolná voči miernemu nečasu). Tieto výhody sa môžu líšiť v závislosti od modelu. Existujú napríklad nepremokavé pánske softshellové bundy, ktoré zvládajú nielen mierny dážď, ale veľké lejaky. Veľa jesenných a zimných modelov vynikajúco izoluje. Sú podšité teplou flísovou alebo mikroflísovou sieťovinou. Ide napríklad o pánske lyžiarske softshellové bundy.

Klasický strih pánskej softshellovej bundy

Pánska softshellová bunda je športová pánska bunda. Zapína sa vždy na zips a má aspoň 2 vrecká na zips na bokoch a často jedno alebo viac náprsných vreciek alebo vrecká na manžetách. Navyše zimné alebo prechodné modely sú často s kapucňou. Pokiaľ ide o detaily, tieto bundy so stojačikom sú často nastaviteľné šnúrkou s brzdou. Niektoré bundy majú elastický lem, iné majú zasa odnímateľné rukávy a môžu sa premeniť na pánsku vestu. A napokon, keďže je dôležité zostať viditeľný, na niektorých modeloch sú reflexné prúžky, lemovky alebo detaily. Najjednoduchšie je však prezrieť si celú našu ponuku. Či už hľadáte tmavomodrú alebo červenú pánsku softshellovú bundu, cenovo dostupnú bundu alebo náročnejšiu a drahšiu bundu, určite si tu prídete na svoje. Neváhajte si prezrieť aj naše ostatné sekcie s pánskymi bundami ako je pánska vetrovka, pánska semišová bunda alebo pánska bunda v safari štýle.

    Vyberte si veľkosť